Трускавець вшанував Героїв АТО

 В рамках відзначення Дня Захисника України у Трускавці 11 жовтня відбулося освячення пам’ятних знаків в яблуневому сквері “Мамина весна” в курортному парку. Участь в урочистостях взяли воїни АТО, родичі загиблих Героїв з Трускавця Сергія Шевчука, Андрія Шіхта, Ігоря Дідача та Артура Гулика, представники міської влади, громадськість міста, учнівська молодь.

 Панахиду за загиблими відслужив о. Василь Полянко. Міський голова Андрій Кульчинський від імені трускавецької громади подякував воїнам АТО за їхній подвиг, а батькам загиблих Героїв за те, що виховали справжніх патріотів, котрі віддали життя за свободу України.

 Саджанці яблунь у сквері «Мамина весна» були висаджені 19 листопада 2018 року з ініціативи секретаря Трускавецької міської ради Наталії Пономаренко та керівника ГО «Культурно-спортивне об`єднання інвалідів «Мамина весна» з Житомира Олександра Іськова. В цьому році сквер було впорядковано, в ньому встановили скульптурні композиції чотирьох ангелів, а цього тижня ще й пам`ятні обеліски в честь загиблих Героїв-трускавчан. Воїни АТО схвально поставилися до такої ініціативи міської влади, і підтримали її. На облаштування скверу «Мамина весна» не витрачено жодної копійки коштів з міського бюджету.

 Також 11 жовтня з нагоди Дня Захисника України у Трускавці в актовій залі санаторію СБУ «Трускавець» відбувся святковий концерт «Щасливі діти України».

 – Наші воїни-захисники на східних рубежах стоять не за гроші чи за славу. Вони стоять за те, щоб захистити свої родини, своїх матерів, дружин, дітей. Вони хочуть, що ви, діти України, були щасливими, і над вашими головами на мирному і безхмарному небі світило сонце миру, любові, добра та злагоди! – сказав у вітальному слові до учасників концерту міський голова Андрій Кульчинський. Він вручив дітям пам`ятні подарунки з нагоди свята – фотоальбоми та книги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *