Що найчастіше спадає вам на думку, коли згадуєте про школу? Хтось пригадає довгі (а часто нудні) уроки, хтось – постійне хвилювання перед контрольними та самостійними, хтось – важкий ранковий підйом…

Мабуть, кожному цікаво, що ж необхідно зробити, щоб покращити процес навчання  в  школі? На це та на інші запитання намагається знайти відповідь всеукраїнський проект «Відкривай Україну», мета якого – створення сприятливого середовища для розвитку підлітків малих міст України. Беручи участь у ньому, школярі набувають необхідних вмінь та мають можливість реалізувати командно власну ідею у школі, а згодом – у місті. Діти мають змогу продемонструвати власні підприємницькі здібності та розвинути самостійність.

Даний проект проходить у два  етапи: шкільний і міський проекти. Ті ж, в свою чергу складаються з трьох основних завдань: 1.визначення проблеми; 2. пошук шляхів реалізації; 3. безпосереднє виконання.

У проекті взяли участь 284 міста, з яких задіяно 428 команд. Серед них і команди трьох трускавецьких шкіл.

З приємністю можемо повідомити, що усі  команди пройшли перший етап та реалізували шкільний проект.

Так у ЗСШ №1 зявилась оновлена дівчача роздягалка, у НВК «СЗШ №2-гімназія» – відпочинкова зона в межах зимового саду школи, а стіни ЗОШ №3 прикрасили вишиванки.

Звісно не обійшлось і без допомоги дорослих, яким учасники проекту висловлюють свою вдячність.

За подальшим перебігом проекту можна спостерігати на сайті:

http://www.vidkruvai.com.ua/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту