У товаристві «Трускавецькурорт» відбулися зміни

 Діяльність з експлуатації Трускавецького родовища мінеральних вод та розсолів надалі здійснюватиме ТОВ «Трускавецькі лікувальні води», яке продовжуватиме технологічні процеси видобутку, транспортування по мінералопроводах та видачі (відпуску) лікувальних мінеральних вод і буде забезпечувати ними санаторно-курортні заклади міста, а також виконувати всі функціональні завдання гідрогеологічної режимно-експлуатаційної станції. Підприємство діє на підставі свого Статуту та переданої йому матеріально-технічної бази. Про це повідомило керівництво ПрАТ «Трускавецькурорт».


 Запроваджено процедуру переукладання ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» договорів з санаторіями та іншими споживачами на постачання лікувальних мінеральних вод. 

 Зміни, які відбулись, сприятимуть розвитку гідромінеральної бази курорту, ефективно забезпечуватимуть безперебійний процес видобутку та реалізації мінеральних вод та дозволять здійснити оптимізацію витрат. В планах товариства – направляти чистий прибуток від реалізації мінеральних вод на оновлення основних засобів та розвиток родовища унікальних мінеральних вод, а також на реконструкцію мереж, обладнання та інфраструктури.

 Колектив оновленої структури становить 80 осіб, а очолив ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» багаторічний керівник філії ГГРЕС Андрій Тарнавський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *