У Трускавецькій міській лікарні запрацював Інтернет-портал пацієнта

 Мешканці Трускавця, та всі хто уклав договори з фахівцями Міської лікарні отримали нову послугу. Відтепер записатись до лікаря первинної ланки можна онлайн. Про це повідомив Ігор Стасик, головний лікар Трускавецької міської лікарні.

 Як передбачено реформою, кожен пацієнт матиме особистий кабінет. Окрім запису до сімейного лікаря онлайн, тут він зможе дивитись свої історії хвороб, переглядати лікарняні листки, призначення лікаря, аналізи, направлення та інші записи, які стосуються перебігу лікування. Щоб зайти в особистий кабінет пацієнта необхідно мати ключі: логін і пароль. Власне їх можна отримати в реєстратурі Міської лікарні, куди пацієнт повинен звернутись особисто з паспортом.

 «Для збереження персональних даних та забезпечення конфіденційності інформації ми вирішили, що надавати логін і пароль до електронного кабінету Міська лікарня буде в реєстратурі персонально пацієнтові, який має звернутись особисто. Можливо це не зовсім зручно, але в певному сенсі безпечно», – зазначив Ігор Стасик, головний лікар Трускавецької міської лікарні.

 Ключі від особистого кабінету пацієнта вже почали отримувати мешканці Трускавця, серед них і міський голова Андрій Кульчинський, який також підтримує ініціативу персонального отримання паролю. 

 Слід зазначити, що Трускавецька міська лікарня, сьогодні, лідирує в напрямку укладення договорів з лікарями серед районних медзакладів. Станом на кінець листопада майже 16 тисяч чоловік уклали договори для отримання медичних послуг у Трускавецькій міській лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *