У Трускавці середньомісячна зарплата зросла майже на 1 тисячу гривень

 Середньомісячна зарплата у Трускавці станом на грудень 2019 року становить 7 тисяч 609 гривень 18 копійок. Такі дані подають у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Львівській області за даними звітності з єдиного соціального внеску.

 У порівнянні з листопадом 2019 р., коли розмір середньої зарплати у Трускавці становив 6 тисяч 630 гривень, підвищення дуже суттєве – на 979 гривень за один місяць.

 Нагадаємо, що в листопаді 2015 року середньомісячна зарплата у Трускавці становила всього лише 1 тисячу 200 гривень.

 Проте Трускавець все ж не є фаворитом у обласному рейтингу зарплат. Середньомісячна зарплата на Львівщині станом на листопад 2019 р. становила 8 тисяч 442 грн. 22 коп.

 Середньомісячна зарплата у Трускавці могла б бути значно вищою, якби не деякі приватні підприємства, котрі тримають своїх працівників на мінімальній зарплаті. Цим самим вони «тягнуть» рейтинги міста-курорту донизу.

 В податковій зазначають, що кожен працівник, котрий отримує зарплату чи доплату до неї в «конверті», позбавляє себе майбутнього, адже такі виплати не оподатковуються, а відповідно пенсія в людей, які погодилися на такі махінації роботодавців, буде низькою. Повідомляти про зарплату в конвертах треба в органи Державної фіскальної служби.

 Іншим показником, який показує серйозні позитивні зрушення в господарці міста-курорту та його сталий інституційний розвиток, є зростання кількості працівників. Так, в листопаді 2019 року кількість найманих працівників у Трускавці становила 9 887 осіб, а в грудні 2019 вона зросла до 9 925 осіб. Тобто лише за один місяць у Трускавці було створено 38 робочих місць.

 На фоні скорочення кількості найманих працівників на Львівщині це дуже хороший показник. В цілому у Львівській області кількість найманих працівників за один місяць скоротилася з 524 477 (листопад 2019) до 518 603 (грудень 2019) осіб, тобто на 5 тисяч 874 чол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *