У Трускавці видовищно та професійно пройшли Всеукраїнські відкриті змагання зі спортивних бальних танців «Volta Spring Cup»

Це перші змагання спортивного рангу, організовані та проведені за всіма правилами Асоціації спортивного танцю України. Організатором танцювальних змагань виступив клуб «Вольта», керівник Зоряна Денисюк, учні якого, також, взяли участь у змаганнях.   

Як розповіла Зоряна Денисюк, до Трускавця на Всеукраїнські відкриті змагання зі спортивних бальних танців приїхали колективи з різних міст України: Чернівців, Дрогобича, Стрия, Львова. За перебігом змагань слідкували 15 суддів. Трускавчани, вихованці клубу «Вольта» посіли кілька призових місць у різних категоріях. Зокрема, Пасемко Ярина виборола  3 місце, серед 7 учасниць, в номінації Соло Ювенаш 2 Початківці, танцювала 4 танці. Школа 2: ІІ місце – Олександр Борисенко, Марта Кондратик, Святослав Петришин, Аріанна Паславська; І місце – Роман Тацяк, Софія Скибак. Школа А: І місце – Юрій Кісак, Аріанна Ружецька. Школа 3: ІІ місце – Вадим Шурга, Ірина Драновська.

 

 

«Загалом захід вдався, дітям все дуже сподобалось, особливо те, що висвітлював змагання телеканал Разом-ТВ, всі учасники з захопленням ділились враженнями з медійниками; запрошені гості, учасники та судді відзначили високий рівень змагань. Тепер хочемо розширювати поле діяльності, можливо, наступні змагання будемо робити в статусі Міжнародних», – додає керівник танцювального клубу «Вольта», Зоряна Денисюк.

Зазначимо, що клуб спортивного танцю «Вольта» у Трускавці працює 10 років. За цей час здобули чимало перемог. Учні клубу беруть участь у фестивалях за кордоном, зокрема у Болгарії, де ансамбль став лауреатом другої премії Міжнародного дитячого фестивалю «Сонце-радість-краса». Старша група працювала в одному з проектів разом з Наталею Могилевською, та в зйомках телевізійного шоу з Владом Ямою. Заняття проходять у ПК «Шевченка».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *