У Трускавці заклали перший камінь у будівництво другого корпусу профспілкового пансіонату «Пролісок»

Пансіонат «Пролісок» – профспілковий заклад, у якому оздоровлюються освітяни з усієї країни. Одночасно пансіонат може прийняти 50 осіб. Як зазначила голова Львівської обласної організації профспілки освіти і науки Украни Марія Яцейко станом на сьогодні у закладі проведено ремонтні роботи у їдальні та лікувальних кабінетах, триває оновлення номерного фонду, обладнано міні-спортзал.

Пансіонат часто приймає освітянські заходи. В останні травневі дні у «Проліску» триває семінар для голів та заступників обласних комітетів профспілок на тему соціального партнерства. Місце проведення обрали не випадково, адже Львівщина є лідером у цьому напрямку.

«Ми задумали закласти цей перший камінь саме за участі освітян з усіх областей України. Це буде символічно, бо будуватиметься він виключно за профспілкові кошти», – зауважив Георгій Труханов, голова Профспілки працівників освіти і науки України.

Другий корпус пансіонату збудують поруч першого, у ньому буде 60 ліжко-місць, завершити планують за 2 – 3 роки.

«Це не може не тішити. По перше, те, що новий корпус збудують за кошти профспілок кореляційно вказує на суттєве збільшення заробітної плати освітян. А вони вартують найкращого. По друге – більше відпочивальників – більше надходжень до міського бюджету», – прокоментував подію міський голова Андрій Кульчинський.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту