Завершила роботу 58 сесія міської ради

19 грудня пройшло друге і останнє пленарне засідання 58 сесії Трускавецької міської ради VIII демократичного скликання. Оскільки майже всі «гарячі» та дискусійні питання депутати розглянули на І пленарному засіданні, то друге повністю було присвячене технічним земельним питанням, які в основному стосувалися земельних ділянок приватних осіб (паї, земля під нерухомістю тощо).

Проте було декілька питань, які викликали більшу зацікавленість у депутатів. Серед них – проект рішення про затвердження проекту відведення зі зміною цільового призначення земельної ділянки площею 0,5271 га на вул. Стебницька, 29 в м. Трускавці для ТзОВ «Срібний дім Девелопмент».

Фінансова директорка компанії «Срібний Дім Девелопмент» розповіла депутатам про плани будівництва житлового будинку на місці колишнього кінотеатру «Мілленіум».

Під час демонстрації презентації передпроектної пропозиції стало зрозуміло, що планується спорудити триповерховий торгово-розважальний центр з 2-3 секціями житлового будинку каскадного типу на 7-8 поверхів. До будівлі буде два під`їздні шляхи – зі сторони вул. Стебницької та вул. Різняка-Макомацького.

Підземний паркінг орієнтовно на 30 паркомісць, юнацький розважальний центр, кінотеатр, ресторанний комплекс, піцерія, зали для спортивних занять секцій чи гуртків, приміщення, де б могли перебувати діти з особливими потребами – концепція новобудови продумана і позитивна, з ціллю на красу, комфорт, функціональність та розвиток. На даху будівлі можуть бути тераси із зонами барбекю та зонами відпочинку, а біля ЖК – дитячий майданчик. Спорудження йтиме за типом монолітно-каркасного будівництва.

Компанія «Срібний дім» вже побудувала у Трускавці декілька об`єктів, котрі відзначаються елегантністю, вишуканістю, функціональністю і до яких немає претензій. Тож є надія, що ще один хороший об’єкт змінить лице вулиці Стебницької, і замість забутої, закинутої, занедбаної будівлі колишнього кінотеатру «Червона Калина» (згодом – кінотеатр «Україна», а пізніше РЦ «Мілленіум») тут постане новий цікавий та привабливий об’єкт, який поєднає житлові секції (квартири в багатоповерхівці) та нову зону торгівельно-рекреаційного простору в цьому мікрорайоні.

Перейти до вмісту