Бадьоро, весело і трішки з підстрибом відзначили у Трускавці День фізичної культури і спорту

Сьогодні, 9 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Трускавці пройшов традиційний легкоатлетичний забіг. Основу учасників спортивного свята склали вихованці відділень ДЮСК «Спортовець», де культивують різні види спорту (плавання, баскетболу, волейболу, футболу, боксу, тенісу, вільної боротьби) разом із тренерами-наставниками, учасники волейбольного клубу «Трускавець» та СДЮСШОР “Веслярик ” вільна боротьба м. Трускавець та численна громада.

Наснаги та міцного здоров’я побажав учасникам забігу міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Та, спільно Романом Ковалем, начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спроту, за сумлінну працю, великий вклад у розвиток і популяризацію того чи іншого виду спорту та пропагування здорового способу життя відзначив Подяками працівників ДЮСК «Спортовець» : Андрія Жгута, тренера відділення плавання, Наталію Чижик, теренера відділення волейболу, Олену Крамар, тренера відділення волейболу, Оксану Бєлову, тренера відділення волейболу, Юрія Бєлова, тренера відділення бадмінтону, Мацьковича Олександра, тренера відділення баскетболу, Оринича Олега, тренера відділення футболу, Семена Гардія, тренера відділення вільної боротьби, Олега Шаранюка, тренера відділення баскетболу, Любомира Мацьковича, директора ДЮСК «Спортовець», а також Ігоря Микитина, видатного і знаного тренера відділення тенісу, який виховав переможницю Чемпіонатів України та міжнародних турнірів з тенісу – Яну Микитин. Усі ці люди не лише обрали спорт і здоровий спосіб життя, вони багато років пропагують його серед дітей та молоді, виховують професійних спортсменів, надихають юнаків та дівчат на колосальні звершення. Уклін і щира подяка нашим спортивним тренерам і керівникові “Спортовця” від усієї громади.

Перед забігом учасники розігрівались під запальну зумбу-фітнес від «Енерджі-студії» (керівник Тетяна Цар). Дівчата, як зазвичай, під час своїх танцювальних флешмобів, почали бадьоро й усі хто був на площі пробували повторити ритмічні рухи. Музичний супровід забезпечив Народний Дім Трускавця. Після танців, під синьо-жовтими прапорами розпочався забіг рівною колоною. Різновид цього забігу не передбачає суперництва за першість, тож і медалей не було, але організатори, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту підготували кожному пам’ятні значки за участь.

Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту України. Бажаємо усім причетним бадьоро, весело, підстрибом, без задишки і з доброю посмішкою на обличчі бігти назустріч щастю і своїм мріям. Міцних сил усім, міцного здоров’я, міцного характеру, міцної дружби й любові! І дякуємо нашим захисникам за те, що бережуть нас і дозволяють радіти простим миттєвостям життя. Слава Україні!

Перейти до вмісту