Управління комунальної власності оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Трускавця

Управління комунальної власності оголошує про намір передати в оренду  майно комунальної власності територіальної громади м. Трускавця:

1.Балансоутримувач: КП «Трускавецька міська лікарня».

2.Місце знаходження об’єкту оренди: нежитлового приміщення по вул. Данилишиних, 62.

3.1. Характеристика об’єкта оренди: нежитлове приміщення  площею 96,8 кв.м. передається в оренду з метою використання суб’єктів господарювання, що діють на основі приватної власності і провадять господарську діяльність з медичної практики (для надання медичних послуг).                    

3.2.Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць (без ПДВ) –  9810,00 грн.

4. Основні умови оренди:

 – найбільший запропонований розмір місячної орендної плати;

 – належне утримання об`єкту оренди;

 – ефективне використання об`єкту оренди;

            Бажаючі отримати в оренду визначене майно подають заяву  на ім’я міського голови міста Трускавець протягом 10 робочих днів з дати оприлюднення на офіційному сайті міської ради.

            Заяви подаються до Центру надання адміністративних послуг Трускавецької міської ради за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська,1.

            У разі надходження додаткових заяв буде оголошений конкурс на право оренди зазначеного майна.

            За додатковою інформацією Ви можете звертатись в управління комунальної власності за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська, буд.1, 4 поверх, каб. № 37 або по телефону (03247)5-14-25, 6-75-07.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *