6 ювілярів-довгожителів відзначали іменини у вересні, серед них 101-річна Євдокія Рафальська

Вітаємо довгожителів Трускавецької громади, які святкували уродини у вересні. А саме: Євдокія Рафальська, Роман Гук, Зіновій Хомишенець, Катерина Товкач, Розалія Кафлик, Єфросинія Кіселичник.

Іменинників вересня вітав міський голова Андрій Кульчинський від усієї Трускавецької громади. Було надано адресну грошову підтримку з міського бюджету (загалом 8000 грн). Зокрема, для трускавчанки Євдокії Рафальській, якій виповнився 101 рік допомога становила 3000 грн.

Пані Євдокія народилася у 1922 році в м. Трускавці (походить з родин Божик та Шологон). Учасниця ІІ світової війни. Закінчила Ялтинське медучилище і все своє життя працювала медсестрою, найдовше – у військовому санаторії м. Трускавця. На пенсію вийшла з БОЛ-1, маючи трудовий стаж 55 років. Разом з чоловіком виховали двох доньок, дали їм вищу освіту. Одна з доньок пропрацювала вчителькою англійської мови в СШ №2 м. Трускавця, друга – лікарем-лаборантом в санаторії «Батьківщина». В 1978 році у віці 56 років Євдокія Рафальська залишилася вдовою, а згодом поховала і двох доньок. Не кожному дано щастя дожити до 101-го, побачити на власні очі цілу епоху. Пані Євдокія Рафальська, котра пережила ІІ світову війну, молить Бога за мир, за Перемогу для України, за те, щоб лихі часи закінчилися і людство стало людяним, щоб у світі панували добро та злагода. Щиро вітаємо ювілярку і бажаємо міцного здоров`я, радості та Божої опіки!

Вітаємо всіх і кожного нашого довгожителя. Нехай життя дарує радісні моменти, міцним залишається здоров’я, щоб Ви і Ваші родини залишались у достатку та під опікою Господа.

Перейти до вмісту