У найближчі дні на території Львівської області (в тому числі в Трускавці) спостерігатиметься спекотна погода: 30-33 градуси  тепла і більше. За такої погоди людина може зазнати сонячного або теплового удару. Задля уникнення такої небезпеки мешканців та відпочиваючих гостей міста закликають обмежити перебування на сонці з 12:00 до 16:00 год.

«Першими ознаками сонячного або теплового удару є слабкість, відчуття втоми, головний біль та запаморочення. Температура тіла може піднятися до 39-40 градусів. Можуть виникати судоми і непритомність. Тому вкрай важливо надати потерпілому першу допомогу. Насамперед необхідно транспортувати його у прохолодне приміщення, покласти на спину, трохи підняти ноги, зняти одяг і відкрити всі вікна у приміщенні. Потрібно дати потерпілому випити мінеральної або чистої води».

У  випадку, коли виникає підозра, що потерпілий втрачає свідомість, слід дати йому вдихнути нашатирю або натерти скроні спиртом. Якщо постраждалому вчасно надати допомогу, то жодні ускладнення не спостерігатимуться.

При виявленні перших симптомів теплового або сонячного удару слід піти в тінь і прохолоду, звернутися до медичного працівника.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту