комісія

2 червня працюватимуть три депутатські комісії

02.06.2022 року о 13.00 годині скликається засідання постійної комісії з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики), депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування.

На розгляд комісії виносяться питання:

Про затвердження Статуту КНП “ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ” ТМР у новій редакції.

Про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу охорони здоров’я.

***

02.06.22 року о 13.30 годині скликається засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.

На розгляд комісії виносяться питання:

Про розгляд заяви ТМО ФСТ «Спартак» щодо надання в оренду нежитлових приміщень по вул. Грушевського в с.Станиля.

Про внесення змін до показників бюджету Трускавецької міської територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження Статуту КНП “ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ” ТМР у новій редакції.

***

02.06.2022 року о 13.30 годині скликається засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою.

На розгляд комісії виносяться питання:

Земельні питання:

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 4,5 га під квартал індивідуальної житлової забудови для учасників АТО в с.Модричі Дрогобицького району Львівської області».

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки кадастровий номер 4611500000:01:003:0017 для зміни цільового призначення земельної ділянки, що знаходиться у власності з “будівництва та обслуговування об’єктів туриcтичної інфраструктури та закладів громадського харчування, будівництво та обслуговування готелю курортного типу” на “будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення” по вул.Бориславська,9 в м.Трускавець Львівської області».

Доповідає: Кушнір З. В. – управління містобудування,архітектури та землекористування.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» по вул. Стебницькій для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Доповідає: Плахтій О.П. – начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

Розгляд звернення ТзОВ «Славутич».

Залишити відповідь

Перейти до вмісту