З шостої сесії Трускавецької міської ради

Почала роботу 6 сесія Трускавецької міської ради. 
На першому пленарному засіданні депутати працювали маже без перерви, не враховуючи технічну – для обговорення питання ТзОВ Трускавецький водоканал.

На засіданні було розглянуто половину питань порядку денного. Зокрема депутати проголосували за вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна». Підтримали проекти про адресну грошову допомогу на покриття витрат житлово-комунальні послуги інвалідам та адресну грошову підтримку довгожителів міста Трускавця. 
За прийнятим рішенням депутати надали приміщення в оренду (на пільгових засадах) кільком громадським організаціям Трускавця, які займаються благодійністю, волонтерством тощо.

На сесії затвердили Програму, щодо модернізації системи відео нагляду міста на 2016 рік. Планується встановлення при в’їзді в Трускавець (зі сторони Дрогобича)сучасної відеокамери для фіксації номерних знаків на автомобілях. 
Депутати затвердили міську цільову програму, щодо виготовлення технічної документації житлового фонду на 2016 рік. Це необхідно на виконання Закону України про ОСББ, який повністю руйнує монополію ЖЕКів, він вступить в силу з 1 липня.

Також було виділено кошти на погашення заборгованості Трускавецького Водоканалу, з метою запобігти відключення водозабору в Гірному.

Депутати також заслухали про роботу Філії «Ком-Еко-Борислав». Загалом депутати висловили невдоволення роботою підприємства. Богдан Габшій депутат від ВО Свобода, навів фото докази того, як з 1-10 січня сміття з Трускавця майже вивозилось. На світлинах чітко видно переповнені контейнери, які до того ж є в жахливому стані. Відтак було запропоновано оголосити новий конкурс на виконання робіт з вивозу сміття у Трускавці й розглянути інші можливі пропозиції.

Наступне пленарне засідання шостої сесії Трускавецької міської ради сьомого демократичного скликання назначено на четвер 11 лютого 2016 року.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *