З В Е Р Н Е Н Н Я ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ!

Шановні мешканці та відпочиваючі гості міста!

Відповідно до інформації Департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської обласної державної адміністрації з початку року на території Львівської області виникло 283 пожежі пов’язані із горінням трави та чагарнику, а також торфу. Найбільше таких випадків зафіксовано у Жовківському, Пустомитівському та Яворівських районах, а також у місті Львові.

Необдумане випалювання сухої рослинності призводить до загибелі всього живого і може спричинити лісову пожежу, яка здатна за лічені хвилини знищити не один гектар лісу. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні.

Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим небезпечний для здоров’я людини.

Нагадуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень.

Департамент з питань цивільного захисту населення закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту