За рік роботи трускавецький дельфінарій прийняв у себе майже 3,5 тис потребуючих і оздоровив майже сотню дітей та бійців

Єдиний у західній Україні Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» уже рік як працює на теренах Львівської області, а саме у курортному-місті Трускавці. За цей невеличкий проміжок часу роботи, дельфінарій прийняв у себе майже 3,5 тисячі відвідувачів, які належать до соціальних категорій зі Львівської та Івано-Франківської областей. Вони безкоштовно переглянули шоу-програми із чорноморськими дельфінами та морськими котиками.

«Дельфінарій веде активний соціальний напрямок, тому і не дивно, що за рік його існування тут побувало так багато дітей та дорослих. Ми завжди допомагаємо дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, і підтримуємо бійців АТО та їхні родини», – зазначила менеджер зв’язків з громадськістю та ЗМІ РОК «Оскар» Світлана Радішевська.

За її словами, протягом року шоу з дельфінами та морськими котиками на благодійних засадах переглянули майже 3,5 тисяч відвідувачів, а саме сироти, вихованці інтернатів, діти з фізичними та розумовими вадами, онкохворі, діти-переселенці зі Сходу та анексованого Криму, діти із малозабезпечених та багатодітних родин, діти учасників АТО та Героїв Небесної Сотні, а також самі військовослужбовці.

«На постійних засадах ми співпрацюємо з мегапроектом «Мій тато захищає Україну», з Гарнізонним храмом святих апостолів Петра і Павла, з товариством «Червоний Хрест», з Благодійним Фондом «Карітас». Останні до нас привозили дітей усе літо в рамках інтеграційного табору. Були також поодинокі випадки, коли до нас зверталися із соціальних державних установ, монастирів, благодійних організації. Якщо дивитися на наші масштабні благодійні заходи, то минулого сезону ми влаштовували святковий перегляд вистави для дітей прикордонників – учасників АТО. Їх тоді приїхало до нас 550 діток. На 1 червня ми організовували свято для дітей, на яке запросили 600 маленьких громадян із соціальних категорій і влаштували для них цілу атракцію. А до першого свого дня народження ми організували благодійне свято «Долонька до долоньки», на яке запросили 400 потребуючих дітей», – зазначила С.Радішевська.

Менеджер зв’язків з громадськістю та ЗМІ дельфінарію «Оскар» також розповіла, що заклад підписав угоди з Центром медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» та із управлінням праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради. У рамках цих угод, поранені бійці з реабілітаційного санаторію та трускавецькі діти з фізичними та психологічними вадами мають змогу не лише безкоштовно відвідувати шоу, а й проходити сеанси з дельфінотерапії. Такі сеанси реабілітації за допомогою дельфінів пройшли уже близько сотні дітей та бійців.

 «Відвідування подібних закладів, особливо де є дельфіни, – позитивно впливає на емоційний та психологічний стани як самих дітей, так і дорослих. Особливо покращує самопочуття та фізичний стан у дітей та дорослих заняття з дельфінотерапії. Адже дельфіни дуже комунікабельні, розумні та веселі і тим паче вони обожнюють спілкуватися з людьми, особливо з дітками. Наш дельфінарій якраз надає таку унікальну можливість», – наголосив спеціаліст з дельфінотерапії Ярослав Моргун.

Додамо, що дельфінарій «Оскар» у Трускавці відкрився наприкінці жовтня 2015 року. Він є унікальним та єдиним комплексом у західній Україні. У ньому проживають шість чорноморських дельфінів та три морських котика. Окрім розважального напрямку, дельфінарій позиціонує себе як оздоровчий заклад.

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *