Є стандартні контракти для військовозобов’язаних або тих, хто бажає проходити військову службу за контрактом, які укладають від трьох до п’яти років. Для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану(настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію,строк військової служби в календарному обчисленні встановлюється шість місяців. Щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом від 7000 грн. та більше (у підрозділах високомобільних десантних військ Збройних Сил України від 8500грн.)

Крім того, у разі продовження військово служби за контрактом перевагами є:

– гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування по службі;

– регламентований робочий тиждень з двома вихідними днями(крім занять з бойової готовності та чергувань);

– значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);

– можливість отримання вищої освіти за рахунок держави без відриву від служби;

– участь у міжнародних операціях з підтримки миру і безпеки.

З 1 серпня підвищено розмір надбавки за виконання бойових завдань – військовослужбовцям, які знаходяться на лінії зіткнення – 10000 грн., військовослужбовцям, які знаходяться на другій лінії – 4500 грн.

Запрошуємо всіх бажаючих стати десантником і укласти контракт на військову службу у підрозділах ВДВ Збройних Сил України просимо звертатись за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25 кім. №4, тел. 2-16-43(відділення комплектування).

Залишити відповідь

Перейти до вмісту