Поіменне голосування рішень міської ради 12 сесії сьомого демократичного скликання

Про встановлення розмірів орендної плати та земельного податку за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Трускавця та у власності фізичних і юридичних осіб.

Про затвердження міської цільової Програми відшкодування частин кредитів, отриманих ОСББ, на впровадження заходів з енергозбереження в м. Трускавець на 2016-2018 роки.

Про внесення змін до Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Трускавця, затверджене рішенням Трускавецької міської ради від 26 липня 2011 року №176.

Про внесення змін до рішення міської ради №36 від 24.12.2016р. “Про затвердження міської цільової Програми з підтримки комунального підприємства “Парк “Курортний” на 2016-2018 роки.

Про затвердження міської цільової програми співфінансування поточних ремонтів багатоквартирних будинків у м. Трускавець на 2016-2020 рр.

Про внесення змін до показників бюджету м. Трускавця на 2016 рік.

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 14 квітня 2016 року №136 “Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Трускавця на 2016 рік.”

Про затвердження звіту про виконання бюджету м. Трускавця за січень-березень 2016 року.

Про поновлення договору оренди землі Гаражному кооперативу “Карпати”.

Про припинення договору оренди землі Білас Надією Ігнатівною та надання земельної ділянки в користування на умовах оренди Кострицькій Розані Клавдіївні Короленко Лілії Володимирівни.

Про надання дозволу ПП “Олвер” на передачу земельної ділянки в суборенду.

Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лучковській І.Д.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Крамару О.Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Лисунів Є.М.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Грицик В.Я.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою Малому Приватному НВКП Фірма “Плеяда”. 

Про внесення змін до міської програми  “Проведення заходів із землеустрою на 2016-2020 роки”, затвердженої рішеннямміської ради №21 від 03.12.2015 року.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Петрів І.А.

Про надання згоди на вилучення земельної ділянки з постійного користування Трускавецької міської ради.

Про відмову Банковському І.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Вольському О.Я. по вул. Лисенка в місті Трускавець.

Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Яцкевич В.І. по вул.Мазепи в місті Трускавець.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Римсько-католицької церкви парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у м. Трускавець Львівської обл

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Шевченка,17 в місті Трускавець.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Шевченка,17 в місті Трускавець.

Про виключення з переліку для продажу земельних ділянок на земельних торгах земельноїї ділянки на бульварі Ю.Дрогобича

Про внесення змін в пункт 4 рішення міської ради № 507 від 25.04.2013 року “Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою.”

Про поновлення договорів оренди землі Дочірному підприємству з іноземними інвестиціями Державного підприємства “MEDISAN” лікувально-санаторної відновлюючої Асоціації Державної Канцелярії Республіки Молдова “Санаторій Молдова”.

Про розгляд заяви про звільнення або часткове звільнення ГО “Довіра” від орендної плати за землю.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Коржу Д.М.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мельникову С.А.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Гладкому М.М.

Про припинення ПрАТ “Санаторно-готельний комплекс “Дніпро-Бескид” права постійного користування  земельними ділянками та надання земельних ділянок у користування в умовах оренди.

Про затвердження положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Трускавецької міської ради.

Про внесення змін до рішення міської ради №125 від 05.04.206 року “Про затвердження програми щодо покращення роботи з населенням, охорони громадського порядку та громадської безпеки в м. Трускавці на 2016 рік.”

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території земельної ділянки по зміні виду цільового призначення земельної ділянки з будівництва та обслуговування магазину з складськими та офісними приміщеннями на будівництво та обслуговування автомобільного газозаправочного пункту по вул.Стебницькій, б/н у м. Трускавець.”

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території для будівництва 6-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку з нежитловим приміщенням комерційного прризначення та підземним автопаркінгом по вул.І.Мазепи, 5 у м. Трускавці”.

Про затвердження містобудівної документації “Про внесення змін до детального плану териорії забудови земельної ділянки по вул.Довженка,2 у м.Трускавці.”

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території в районі ул.Бориславська, 28 в м. Трускавці.”

Про передачу приміщення по вул.Стебницькій,73 на баланс комунального підпрриємства “Парк “Курортний”.

Про приєднання комунального підприємства “Автотранспортне підприємство” до комунального підприжмства “Трускавецьтепло”.

Про оренду цілісного майнового комплексу КП “Харчовик”.

Інформація ПрАТ “Трускавецькурорт” про екслуатацію, контроь та  збереження режиму використання території 1-ої санітарної зони охорони мінеральних джерел.

Про продаж земельної ділянки площею 0,2794 га на майдані Січових Стрільців, 1 ПрАТ “Трускавецькурорт”.

Про продаж земельної ділянки площею 0,4899 га по вул. Суховоля, 20 ПрАТ “Трускавецькурорт”.

Про продаж земельної ділянки площею 0,1249 га по вул. Гоголя.7 Розорі Сергію Петровичу.

Перейти до вмісту