За Героєм Миколою Андрущуком плаче небо, плачуть рідні, плаче громада та Україна…

Сумний та похмурий, дощовий та вітряний день 5 лютого немов відображає траурний настрій, який панує в родині загиблого воїна-трускавчанина Миколи Андрущука, в Трускавецькій громаді та в Україні, за незалежність якої поліг Герой.

На Перехресті Героїв тіло полеглого воїна зустрічали друзі, побратими, родина, представники міської влади, священики. Вітер виривав парасолі з рук, а дощ нестерпно шмагав по обличчях присутніх, немов нагадуючи в яких нелюдських умовах перебувають наші воїни. Якщо нам непросто постояти якихось півгодини при такій погоді, то як днями, місяцями, та вже й роками витримують наші воїни? Дійсно, вони Герої, і здається, що не з живої плоті, а зі сталі. І тримають Україну на своїх плечах, на своїй любові до рідного краю, стоячи по коліна в воді, у грязюці, у заледенілих окопах.

Траурна колона доїхала до каплиці церкви святого Миколая, де поклали тіло Героя Миколи Андрущука, щоб кожен міг попрощатися з воїном та віддати йому честь і пошану.

Ще сьогодні, 5 лютого, в 18.30 священики відслужать парастас. Натомість похорон – завтра, у вівторок, 6 лютого (початок в 13.00).

Війна розлучає братів-близнюків, розлучає матір із сином, розлучає найкращих друзів, розлучає сусідів та побратимів. Дійсно, величезну ціну оплачує Україна за те, щоб зло не отримало перемогу над Добром, щоб захистити від маніакального карлика не просто одну державу Україну, а і Європу та весь цивілізований світ. І тільки завдяки таким Героям як Микола Андрущук з Трускавця та інші воїни ЗСУ, ще залишається надія на нашу Перемогу.

Вічна пам`ять та вічна слава загиблому Миколі Андрущуку! Співчуваємо родині у зв’язку з непоправною втратою…

Перейти до вмісту