Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність по вул. Пристая-Бойківська Гаражному кооперативу “Карпати”.

Про затвердження інвестиційної програми розвитку з надання послуг із збирання та перевезення побутових відходів на території м.Трускавець на 2016-2021 роки.

Про внесення змін до міської цільової Програми фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг міста Трускавця на 2016-2018 рр., затвердженої рішенням міської ради №37 від 24.12.2015р.

Про внесення змін до міської цільової Програми з підтримки комунального підприємства “Парк “Курортний” на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради №169 від 19.05.2016р.

Про внесення змін до міської цільової Програми з підтримки  комунального підприємства “Трускавецьтепло” на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради №35 від 24.12.2016р.

Про внесення змін до міської цільової Програми співфінансування поточних ремонтів багатоквартирних будинків у м.Трускавець на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради №170 від 19.05.2016 року.

Про надання згоди на вилучення земельної ділянки з постійного користування Трускавецької міської ради.

Про надання дозволу ПАТ “Готелі Трускавця” на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки по вул. Дрогобицькій,7.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Дрогобицькій,29а.

Про розгляд звернення Регіональної філії “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” щодо встановлення ставки земельного податку для земель залізничного транспорту.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Івасівці П.М. по вул.Річки.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Стефаника,8.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Стефаника,8.

Про внесення змін у рішення міської ради №139 від 14.04.2016 року “Про надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою Олійник О.Є.”

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пристай І.П. по вул Стебницькій.

Про надання дозволу Гладкій Ірині Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту по вул.Шевченка.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ “Файні газди” по вул.Бориславській,36.

Про поновлення договору оренди землі Батьку О.Ф.

Про внесення змін в пункт 1 рішення Трускавецької міської ради №82 від 11 лютого 2016 року.

Про внесення змін у рішення Трускавецької міської ради №789 від 30.01.2015р. “Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Трускавця”

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність І.Вишенського, 16. 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у користування КП “Трускавецька міська лікарня”.

Про припинення ПП “Олвер-999” права постійного користування  земельною ділянкою та надання земельної ділянки у користування на умовах оренди.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у користування на умовах оренди ПАТ “Прикарпатбуд”.

Про продаж земельної ділянки площею 0,2794 га на майдані Січових Стрільців,1 ПрАТ “Трускавецькурорт”.

Про продаж земельної ділянки площею 0,4899 га по вул.Суховоля,20 ПрАТ “Трускавецькурорт”.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Стецькович М.Я.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (Відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у користування по вул. Суховоля,7 Сухіні Є.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у користування по вул Л.Українки Федорів Ользі Ярославівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Симоненка, 10 Шиманській Д.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Яніву Д.В.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул Карпатській в м. Трускавці.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Гладкому М.М.

Перейти до вмісту