Поіменне голосування рішень міської ради 15 сесії сьомого демократичного скликання

Про визначення поверховості будівель на території садибної забудови міста при розробці детальних планів забудови земельних ділянок.

Про внесення змін до показників бюджету м. Трускавця на 2016 рік.

Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради №136 від 14.04.2016 р. “Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавець за 2015 рік та затвердження Програми соціально-економічного та культурногорозвитку м.Трускавець на 2016 рік”.

Про внесення змін в міську комплексну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківським піклуванням та осіб з їх числа на 2014-2016 роки.

Про внесення змін до Регламенту Трускавецької міської ради.

Про внесення доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

Про затвердження переліку адміністративних послух, які надаються через ЦНАП у новій редакції.

Про затвердження Статуту комунального підприємства “Трускавецький інформаційно-курортний центр” в новій редакції.

Про розгляд заяви щодо надання в оренду та встановлення орендної плати Трускавецька міська лакарня.

Про продаж земельної ділянки площею 0,0033 га по вул Героїв УПА,1 приватному підприємству “Золотар”.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Івасівці П.М. по вул.Річки.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Онищенку Т.В

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Пилипів М.І.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  по вулиці Бориславській,18/1 в м. Трускавці.

Про продаж земельної ділянки площею 0,0063 га по вул. І.Мазепи Бойко Галині Іванівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Бориславська,27 в м. Трускавці.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Спариняк О.Д.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у користування по вул.Суховоля,7 Сухіні Є.М.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо ведення земельної ділянки ОСББ “Комплекс “Лісова пісня”.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Спариняк Є.Р.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.С.Крушельницької,1 в м. Трускавці.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ “Едельвейс – 70”.

Про припинення договору оренди землі з Львівським обласним благодійним фондом “Пожежна охорона” та надання земельної ділянки в користування на умовах оренди ПП “Захід експерт Плюс”.

Про передачу та прийом коштів на утримання закладів охорони здоров’я на 2017 рік.

Про обговорення питання добровільного об’єднання територіальних громад з центром місто Трускавець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *