Про визначення поверховості будівель на території садибної забудови міста при розробці детальних планів забудови земельних ділянок.

Про внесення змін до показників бюджету м. Трускавця на 2016 рік.

Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради №136 від 14.04.2016 р. “Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавець за 2015 рік та затвердження Програми соціально-економічного та культурногорозвитку м.Трускавець на 2016 рік”.

Про внесення змін в міську комплексну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківським піклуванням та осіб з їх числа на 2014-2016 роки.

Про внесення змін до Регламенту Трускавецької міської ради.

Про внесення доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

Про затвердження переліку адміністративних послух, які надаються через ЦНАП у новій редакції.

Про затвердження Статуту комунального підприємства “Трускавецький інформаційно-курортний центр” в новій редакції.

Про розгляд заяви щодо надання в оренду та встановлення орендної плати Трускавецька міська лакарня.

Про продаж земельної ділянки площею 0,0033 га по вул Героїв УПА,1 приватному підприємству “Золотар”.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Івасівці П.М. по вул.Річки.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Онищенку Т.В

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Пилипів М.І.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  по вулиці Бориславській,18/1 в м. Трускавці.

Про продаж земельної ділянки площею 0,0063 га по вул. І.Мазепи Бойко Галині Іванівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Бориславська,27 в м. Трускавці.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Спариняк О.Д.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у користування по вул.Суховоля,7 Сухіні Є.М.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо ведення земельної ділянки ОСББ “Комплекс “Лісова пісня”.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Спариняк Є.Р.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.С.Крушельницької,1 в м. Трускавці.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ “Едельвейс – 70”.

Про припинення договору оренди землі з Львівським обласним благодійним фондом “Пожежна охорона” та надання земельної ділянки в користування на умовах оренди ПП “Захід експерт Плюс”.

Про передачу та прийом коштів на утримання закладів охорони здоров’я на 2017 рік.

Про обговорення питання добровільного об’єднання територіальних громад з центром місто Трускавець.

Перейти до вмісту