Рішення виконавчого комітету № 54 від 09.07.2020р.”Про укладення договору найму та відкриття особового рахунку на жиле приміщення у м.Трускавці”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 09 лирня 2020 року              № 54
 
Про укладення договору найму та
відкриття особового рахунку на жиле
приміщення у м.Трускавц 

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.15,106 Житлового кодексу УРСР, розглянувши заяву і подані документи гр._______________, який перебувають на квартирному обліку для покращення житлових умов, беручи до уваги пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на ім’я ___________________ на склад сім’ї дві особи (він, син) на жиле приміщення № ___ в будинку для малих сімей по вул.______________.
            Сім’я _______________ тривалий час проживає в даному приміщенні та здійснює оплату за користування ним.
           Жиле приміщення № ___ в будинку для малих сімей по вул.___________ складається з двох кімнат, вбиральні, загальною площею – 33,8м2, загальною кухнею на поверсі.
           1.2. Директору КП «Трускавецьжитло» п.С.Голінка укласти договір найму на жиле приміщення № ___ по вул._____________ у м.Трускавці з гр._____________________.
           1.3. Директору ТОВ «Управитель будинку по наданню житлово-комунальних послуг «Тепле житло» п.М.Губицькій відкрити особовий рахунок на ім’я _________________ на склад сім’ї дві особи (він, син) на жиле приміщення № ___ по вул.__________________.
            1.4. Відділу державної реєстрації Трускавецької міської ради п.Т.Лужаниці здійснити перереєстрацію гр-н ___________________ з жилого приміщення № ___ по вул._______________ в жиле приміщення № ___ по вул.______________ у м.Трускавці.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                                                      А. Кульчинський