Рішення виконавчого комітету № 55 від 09.07.2020р.”Про укладення договору найму та відкриття особового рахунку на жиле приміщення у м.Трускавці”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 09 липня 2020 року            № 55
 
Про укладення договору найму та відкриття
особового рахунку на жиле приміщення у м.Трускавці  

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.15,106 Житлового кодексу УРСР, розглянувши заяву і подані документи гр._____________, беручи до уваги пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради     

В И Р І Ш И В :

  1. Укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на ім’я _______________ на склад сім’ї три особи (вона, син, невістка) на жиле приміщення № ___ по вул._______________.
            Сім’я Федишин С.В. тривалий час проживає в даному приміщенні та здійснює оплату за користування ним.
           Жиле приміщення № ___ по вул._____________ складається з однієї кімнати, житловою площею – 18,1м2, загальною площею – 30,0м2.
           1.2. Голові ОСББ «Наш дім» укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на ім’я ______________ на склад сім’ї три особи (вона, син, невістка) на жиле №  ___ по вул.______________ у м.Трускавці.
            1.3. Відділу державної реєстрації Трускавецької міської ради п.Т.Лужаниці здійснити реєстрацію гр-н _____________________ в жиле приміщення № ___ по вул._________________ у м.Трускавці.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.    

Міський голова                                                                   А. Кульчинський