РІШЕННЯ виконавчого комітету № 148 від 10.08.2021р. “Про надання дозволу на розміщення дитячих атракціонів на Майдані Незалежності у м.Трускавець”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 серпня 2021 року                   148

Про надання дозволу на
розміщення дитячих атракціонів на
Майдані Незалежності у м.Трускавець

          Розглянувши заяву суб’єкта підприємницької діяльності, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до «Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки» затверджених наказом №110 від 01.03.2006р. Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 7 квітня 2006 року за № 405/1227, з метою популяризації та промоції курорту, виконавчий комітет міської ради                                                    

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл на розміщення дитячих атракціонів фізичній особі-підприємцю Ведернікову Василю Олександровичу, на Майдані Незалежності в м.Трускавець, на термін з 01.08.2021 р. по 30.07.2022р.
  2. Зобов’язати фізичну особу – підприємця Ведернікова В.О.:
       2.1. забезпечити використання наданої території за призначенням, дотримання техніки безпеки та протипожежних норм;
       2.2. забезпечити необхідні умови для охорони життя і здоров’я громадян під час функціонування дитячих атракціонів;
       2.3. укласти договір на прибирання території розміщення дитячих атракціонів з КП «Парк курортний» (Н.Веретка);
    2.4. забезпечити безкоштовними квитками дітей учасників АТО, пільгових категорій за поданням служби у справах дітей Трускавецької міської ради та Трускавецьким міським центром соціальних служб.
  1. При організації роботи дитячих атракціонів, з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19, суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний забезпечити дотримання протоколів міської комісії ТЕБ і НС.
  2. При задіянні найманих працівників суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний оформити з ними трудовий договір та виплачувати зарплату не нижче законодавчо встановленого розміру.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.
 

Міський голова                                                                    Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ