Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ виконавчого комітету № 213 від 30.11.2021р. “Про підготовку та проведення приписки громадян 2005 р.н. до призовної дільниці Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 30 листопада   2021 року         № 213

Про підготовку та проведення приписки
громадян 2005 р.н. до призовної дільниці
Дрогобицького районного територіального
центру комплектування та соціальної підтримки

          Відповідно до ст.14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та п.1 ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації «Про підготовку та проведення приписки громадян України до призовних дільниць області у 2022 році» №1066/0/5-21 від 02.11.2021 року та розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації «Про підготовку та проведення приписки громадян 2005 року народження до призовної дільниці Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки» № 206 від 02.11.2021р. в період з 3 січня по 31 березня 2022 року буде проводитись приписка громадян України 2005 року народження до призовної дільниці Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. З метою своєчасного, організованого та якісного проведення приписки юнаків Трускавецької територіальної громади 2005 року народження до призовної дільниці, виконавчий комітет Трускавецької міської ради,

В И Р І Ш И В :

 1. Забезпечити підготовку приписки громадян 2005 р.н., до призовної дільниці та провести її у приміщенні призовної дільниці Дрогобицького РТЦК та СП за адресою:  м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 63.
Медичний огляд юнаків, які підлягають приписці, провести з 3 січня по 31 березня 2022 року.
 1. Керівникам підприємств, установ, організацій та навчальних закладів Трускавецької територіальної громади, головам ОСББ, відділу державної реєстрації міської ради (п. Лужаниця Т.П.):
2.1. До 1 грудня 2021 року надати списки (форма Д.1) громадян 2005 року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці до Дрогобицького РТЦК та СП.
2.2. Забезпечити своєчасну явку юнаків на призовну дільницю РТЦК та СП в дні та години з документами, вказаними у розпорядженнях. Видати виробничі характеристики згідно зразків запиту та довідки про сім’ю призовника.
2.3. Після закінчення приписки, звірити охопленість усіх юнаків 2005 р.н. припискою, а також наявність у них військових документів за списком Д-1.
 1. Головному лікарю КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР:
3.1. До 1 грудня 2021 року передати в Дрогобицький РТЦК та СП амбулаторні та диспансерні карти Ф-025-1/У і Ф-025/0 на всіх юнаків 2005 року народження, а також списки осіб, які знаходяться на диспансерному обліку з приводу нервово-психічних, шкіряно-венеричних, інфекційних захворювань, трахоми, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів.
3.2. Для проведення стаціонарного обстеження призовників в лікувальній установі виділити необхідну кількість ліжок, встановити суворий контроль за їх використанням, призначити лікарів, що відповідають за якість і терміни стаціонарного обстеження.
3.3. Провести юнакам рентгенівське (флюорографічне) обстеження органів грудної клітини, аналіз крові, сечі, ЕКГ та інші обстеження. Визначити юнакам групу і резус крові.
3.4. Організувати на призовній дільниці РТЦК та СП заняття з допризовниками з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, для чого виділити відповідних медичних фахівців лікувальних закладів міста.
 1. Керівникам підприємств, установ, організацій Трускавецької територіальної громади сприяти у виділенні Дрогобицькому РТЦК та СП на період підготовки і проведення приписки з 01 грудня 2021 року по 31 березня 2022 року:
     – ТзОВ «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна»;                                                                                
   – Спеціалізований трускавецький санаторій «Батьківщина».
скерувати по одному працівнику, із збереженням їх середньомісячного заробітку за місцем праці.
4.1. У випадку не виділення працівників підприємствами, організаціями і т. ін. названими в п.4 цього рішення, дозволити начальнику Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки залучати з вищевказаних підприємств і організацій військовозобов’язаних на цей період.
 1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради прийняти активну участь в роботі з молоддю на призовній дільниці.
 2. Рекомендувати начальнику Дрогобицького РТЦК та СП до 1 грудня 2021 року разом з начальниками відділів кадрів підприємств, навчальних закладів і комендантами гуртожитків Трускавецької територіальної громади провести інструктивне заняття з питань приписки, забезпечення необхідними документами юнаків, які підлягають приписці.
 3. Відділенню поліції № 2 Дрогобицького РВП ГУ НП України у Львівській області:
7.1. Проводити розшук осіб, які ухиляються від приписки до призовної дільниці, забезпечити їх явку на призовну дільницю.
7.2. Надати у Дрогобицький РТЦК та СП до 01.12.2021 року списки осіб 2005 р.н., які притягались до кримінальної відповідальності, знаходяться під слідством, судом, викликались в органи міністерства внутрішніх справ за анти суспільну поведінку, зловживання алкоголем і наркотичними речовинами.      
 1. Рекомендувати керівникам підприємств надати Дрогобицькому РТЦК та СП автотранспорт, згідно з заявкою Дрогобицького РТЦК та СП, для розшуку та забезпечення явки осіб, які не з’явились на приписку.
 2. Відділу освіти Трускавецької міської ради виявити осіб, які залишили навчання, мають недостатню фізичну підготовку і не закінчили вивчення предметів початкової військової підготовки, та вжити заходи для подальшого їх навчання в навчальних закладах.
 3. Начальнику управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради подати у Дрогобицький РТЦК та СП списки громадян 2005 р.н., які перебувають на обліку, як особи з інвалідністю.
 4. Рішення виконкому Трускавецької міської ради № 137 від 04 листопада 2020 року «Про підготовку та проведення приписки громадян 2004 р.н. до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату» вважати таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням даного залишаю за собою.

Міський голова                                                                   Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту