Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 1 від 22.01.2019р. “Про підсумки проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року та заходи з організації та проведення відпочинку й оздоровлення дітей у літній період 2019 року”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 22 січня 2019 року                     1

Про підсумки проведення оздоровчої
кампанії влітку 2018 року та заходи з
організації та проведення відпочинку й
оздоровлення дітей у літній період 2019 року

           Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997р., на виконання Законів України «Про охорону дитинства», від 26.04.2001р., «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008р., ст.20 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994р. (зі змінами), Державними санітарними правилами і нормами 5.5.5.23-99 «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих відпочинкових закладів», затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України 26.04.1999р. № 23, а також із метою створення належних умов для відпочинку й оздоровлення дітей у літній період, попередження надзвичайних ситуацій у сфері санітарно-гігієнічного та протиепідемічного забезпечення, організації змістовного відпочинку дітей та учнівської молоді влітку 2019 року в місті Трускавці, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Р.Коваль) про підсумки організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року взяти до відома.
 2. Відділу освіти (О.Лобик), службі у справах дітей (Л.Дребот), відділу культури (Т.Татомир), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Р.Коваль), управлінню праці та соціального захисту населення (В.Ільницька), Трускавецькій міській лікарні (І.Стасик), Трускавецькому МЦСССДМ (О.Костишин) до 01 березня 2019 року поновити базу даних дітей пільгових категорій, які, відповідно до встановлених вимог, мають право оздоровлюватись у 2019 році.
 3. Затвердити заходи:
– щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей м.Трускавця влітку 2019 року (додаток 1);
– з підготовки пришкільних таборів з денним перебуванням до роботи у літній період 2019 року в загальноосвітніх навчальних закладах міста (додаток 2).
 1. При формуванні бюджету на 2019 рік фінансовому управлінню (М.Федоричак), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Р.Коваль), Трускавецькому МЦСССДМ (О.Костишин), відділу освіти (О.Лобик) передбачити кошти на відпочинок та оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді.
 1. Міському відділу освіти (О.Лобик):
– до 31.05.2019 року виконати заходи з підготовки пришкільних таборів з денним перебуванням до роботи у літній період 2019 року у загальноосвітніх навчальних закладах;
– забезпечити належну підготовку пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів, в тому числі безпечні умови перебування дітей, доброякісне водопостачання, харчування, медичне обслуговування;
– відкриття та експлуатацію пришкільних таборів відпочинку погодити з головним управлінням Держпродспоживслужби в м.Дрогобич Львівської області.
 1. Фінансовому управлінню міської ради (М.Федоричак) забезпечити у 2019 році поетапне фінансування проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей за рахунок коштів місцевого бюджету, згідно з кошторисними призначеннями головних розпорядників.
 2. Міській лікарні (І.Стасик) у літній період 2019 року:
– забезпечити медичне обслуговування дитячих пришкільних таборів;
– забезпечити проведення заходів із профілактики дитячого травматизму та надання невідкладної медичної допомоги в літній період.
 1. Керівникам санаторно-курортних установ, підприємств та організацій м. Трускавця у 2019 році:
– при організації оздоровлення організованих груп дітей попередньо погодити з Дрогобицьким міжміським управлінням Головного управління держсанепідемслужби у Львівській області, Трускавецьким МВ ГУДІТБ у Львівській області, територіальним управлінням Держнаглядохоронпраці у Львівській області приміщення, у яких плануватиметься розміщення дітей, та умови їх оздоровлення;
– здійснити заходи щодо максимального оздоровлення дітей працівників установ та організацій.
 1. Рекомендувати Дрогобицькому міжміському відділу Державної установи “Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” (О.Загорський) проводити контроль за здійсненням санітарно-протиепідемічних заходів і виходячи зі стану об’єктів, приймати рішення про можливість оздоровлення дітей та підлітків у 2019 році.
 2. ТзОВ «Трускавецький водоканал» (В.Марченко) забезпечити безперебійне і якісне водопостачання оздоровчих закладів для дітей і підлітків на період їх функціонування у 2019 році.
 3. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради (Р. Коваль) щомісячно протягом оздоровчого періоду у 2019 році аналізувати хід підготовки та проведення роботи щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей, а також забезпечити його висвітлення в засобах масової інформації.
 4. Рішення виконавчого комітету від 01.02.2018 року № 5 «Про підсумки проведення оздоровчої кампанії влітку 2017 року та заходи з організації та проведення відпочинку й оздоровлення дітей у літній період 2018 року» вважати таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови п. О.Ткаченка.

Міський голова                                                      А. Кульчинський

           Додаток.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту