Рішення виконавчого комітету № 2 від 22.01.2019р. “Про зарахування на квартирний облік Данилишина Володимира Зеновійовича”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 січня 2019 року           № 2 

Про зарахування на квартирний облік
Данилишина Володимира Зеновійовича

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.34,45 Житлового кодексу УРСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», розглянувши заяву гр.Данилишина Володимира Зеновійовича та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Зарахувати на квартирний облік Данилишина Володимира Зеновійовича, складом сім’ї чотири особи (він, дружина, дочка, дочка), проживає м.Трускавці по вул.Сагайдачного, 12 квартира 19, що складається з однієї кімнати, житловою площею – 15,2м2 з кухнею, столовою та усіма комунальними вигодами, де зареєстровано чотири особи .

           Потребує покращення житлових умов відповідно до п.п.1,7 п.13 «Правил обліку, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР»

            1.1. Включити Данилишина Володимира Зеновійовича, складом сім’ї чотири особи (він, дружина, дочка, дочка) в список першочергового одержання житла, як учасника бойових дій, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, відповідно до п.14 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

           Міський голова                                                                               А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *