Рішення виконавчого комітету № 136 від 31.05.2016р. “Про укладення договору найму та відкриття особового рахунку на квартиру № 53 по вул.В.Івасюка,1”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  31  травня  2016  року           № 136
Про укладення договору найму та 
відкриття особового рахунку на
квартиру № 53 по вул.В.Івасюка,1

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.106 Житлового кодексу УРСР, розглянувши заяву і подані документи гр.Горончака  Олега Юрійовича та беручи до уваги пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на  квартиру № 53 по вул.В.Івасюка, 1 за згодою повнолітніх членів сім’ї на ім’я Горончака Олега  Юрійовича, у зв’язку з смертю діда Нікітенка Харитона Івановича, який був основним квартиронаймачем.

Квартира № 53 по вул.В.Івасюка, 1 складається з однієї кімнати житловою площею 17,3м2 з кухнею та усіма комунальними  вигодами.   

          1.2. КП «Трускавецьжитло» укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на ім’я Горончака Олега Юрійовича на квартиру № 53 по вулиці В.Івасюка,1 склад сім’ї якого дві особи (він, дочка).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

       Міський голова                                                        А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *