Рішення виконавчого комітету № 138 від 31.05.2016р. “Про укладення договору найму та відкриття особового рахунку на квартиру № 24 по вул.І.Мазепи, 32”

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  31  травня  2016  року           №  138

Про укладення договору найму та 
відкриття особового рахунку на
квартиру № 24 по вул.І.Мазепи, 32

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.106 Житлового кодексу УРСР, розглянувши заяву і подані документи гр.Гаврилів Лесі Ярославівни та беручи до уваги  пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на квартиру № 24 по вул.І.Мазепи, 32 на ім’я Гаврилів Лесі Ярославівни, у зв’язку з смертю матері Ковалів Корнелії Іванівни, яка була основним квартиронаймачем, та за згодою всіх членів сім’ї. Квартира № 24 по вул.І.Мазепи, 32 складається з трьох кімнат житловою площею 40,4 м2 з кухнею та усіма комунальними  вигодами.   

       1.2. КП « Трускавецьжитло» укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на ім’я Гаврилів Лесі Ярославівни на квартиру № 24 по вулиці І.Мазепи, 32 склад сім’ї якої шість осіб (вона, чоловік, дочка, син, дочка, дочка).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

       Міський голова                                                        А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *