Рішення виконавчого комітету № 143 від 31.05.2016р. “Про надання дозволу на встановлення інформаційно-вказівного дорожнього знаку 5.54 «Покажчик напрямку – вул. Бориславська, гот. REDSTONE»”

 

                            

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  31  травня   2016 року         № 143

                  

Про надання дозволу на встановлення
інформаційно-вказівного дорожнього знаку
5.54 «Покажчик напрямку –
вул. Бориславська, гот. REDSTONE»

           

Відповідно до ст.ст.6, 9 Закону України «Про дорожній рух», «Правил Дорожнього руху», ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні», ст.10 Закон України «Про благоустрій населених пунктів» беручи до уваги звернення керівника готелю «REDSTONE» м.Трускавець та результати засідання комісії з безпеки дорожнього руху, протокол № 3 від 20.04.2016р.,  виконком міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

1. Дозволити ФОП С.Сторчак встановити інформаційно-вказівний  дорожній знак 5.54 «Покажчик напрямку – вул.Бориславська, гот. REDSTONE» на вулиці Сагайдачного перед поворотом на вул.Бориславську в м.Трускавець, згідно схеми розміщення (додаток 1).

2. Зобов’язати виконавця робіт здійснити виготовлення та встановлення інформаційно-вказівного дорожнього знаку у відповідності до діючих правил та стандартів за кошти замовника.

3. Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради внести зміни в Додаток № 1 до рішення Виконавчого комітету Трускавецької міської ради від 20.12.2012р № 373 в частині схеми розташування дорожніх знаків по вул.Сагайдачного м.Трускавець.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  О.Балицького.

Міський голова                                                               А. Кульчинський

Додаток – схема

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *