Рішення виконавчого комітету № 15 від 20.02.2020р.”Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20 лютого   2020 року                 № 15


Про чергові призови громадян України
на строкову військову службу у 2020 році

       На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», п.1 ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 16.01.2020р. № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату (полковнику Лисаку М.В.) провести заходи з підготовки та проведення весняного призову у лютому – червні, осіннього – у серпні – грудні місяці цього року згідно з додатком.
  2. Відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Трускавецької міської ради (Соляну Ю.М.):
2.1. Відповідно до розпорядження Дрогобицько-Бориславського ОРВК організувати оповіщення юнаків 1993-2002 років народження та забезпечувати явку призовників для проходження медичної і призовної комісій в періоди проведення призовів 2020 року.
2.2. Прийняти участь у роботі спільної призовної комісії у визначені відповідно до графіку терміни, затверджені головою Дрогобицької районної державної адміністрації.
  1. Головному лікарю КНП «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради (Стасик І. C.):
3.1. В періоди призовів 2020 року всім призовникам, за направленням військового комісаріату провести безкоштовно: загальний аналіз крові, визначення групи крові та резус-належності, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW); флюорографічне обстеження органів грудної клітки, профілактичні щеплення у відповідності з календарем профілактичних щеплень, електрокардіо-графічне дослідження та визначити групу крові та резус – належність.
3.2. Для проведення весняного призову 2020 року подати в Дрогобицько-Бориславський ОРВК до 01 березня 2020 року амбулаторні і диспансерні картки Ф-25 і Ф-25-У, виписки з історії хвороби, дані медичного та диспансерного спостереження, які характеризують стан здоров’я призовників, а також поіменні списки осіб, які перебувають на диспансерному обліку з приводу нервово – психічних захворювань, трахоми, туберкульозу, шкірно-венерологічних, інфекційних захворювань, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів.
Для проведення осіннього призову 2020 року вищевказані документи подати до 01 вересня 2020 року.
3.3. Для проведення безкоштовного обстеження призовників згідно скерувань Дрогобицько-Бориславського ОРКВ виділити необхідну кількість місць в лікувальному закладі та забезпечити проведення медичного обстеження у строки, які вказані у направленнях.
  1. Керівникам: ТзОВ «Агроторговий Дім «Волинь», ТзОВ «Міжнародна  реабілітаційна клініка Козявкіна» скерувати одного працівника для роботи на призовній дільниці з 01 березня по 26 червня 2020 року; керівникам: ПрАТ «Трускавецькурорт», ТзОВ «Медичний центр Мед-Палац» скерувати одного працівника для роботи на призовній дільниці з 01 вересня по 31 грудня 2020 року із збереженням середньомісячного заробітку за місцем праці.
4.1. У разі не виділення юридичними особами, які вказані у п. 4 даного рішення, працівників для роботи на призовній комісії дозволити військовому комісару Дрогобицько–Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату залучати з вищевказаних підприємств і організацій військовозобов’язаних на цей період.
  1. Начальнику Трускавецького ВП Дрогобицького ВП ГУ НП України у Львівській області:
5.1. Відпрацювати спільне рішення згідно зі списками відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення ТМР по розшуку, затриманню та доставки у військкомат осіб, які ухиляються від призову в Збройні Сили України та надавати допомогу працівникам міської ради в проведенні призову.
5.2. Для розшуку, затримання і доставки на призовну дільницю осіб, які ухиляються від призову в Збройні Сили України, створити оперативну групу у складі:
– начальник групи – заступник начальника Трускавецького ВП Дрогобицького ВП ГУ НП України у Львівській області;
– члени групи – інспектори Трускавецького ВП Дрогобицького ВП ГУ НП України у Львівській області.
5.3. У трьохденний термін інформувати районний військовий комісаріат про притягнення до кримінальної відповідальності осіб призовного віку у формі довідок, засвідчених гербовими печатками.
5.4. Спільно з працівниками міської ради проводити оповіщення (вручення повісток) призовників для проходження призову в Збройні Сили України.
  1. Відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Трускавецької міської ради (Ю.Солян) з метою реалізації міської цільової програми забезпечення виконання заходів пов’язаних із призовом громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом у ЗС України, участь військовозобов’язаних у навчальних (спеціальних) зборах на2020рік, для виконання заходів, пов’язаних з відправкою призовників на Львівський обласний збірний пункт забезпечити виділення пасажирського транспорту, заправленого паливо-мастильними матеріалами відповідно до графіку відправок наданого Дрогобицько-Бориславським ОРВК.  
  2. Рішення виконкому Трускавецької міської ради № 18 від 26.02.2019 року «Про чергові призови громадян України на строкову військову службу в 2019 році» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                                       А.Кульчинський

 

                                                                                                                             Додаток
                                                                                                              до рішення виконавчого комітету
                                                                                                             Трускавецької міської ради
                                                                                                             від 20.02.2020 р. № 15

 

Порядок проведення заходів
з організації та проведення призовів громадян України
на строкову військову службу у 2020 році.

№ п/п

Найменування заходів

Виконавець

Строк виконання

1.       

Провести одноденні інструкторсько-методичні збори з членами призовної комісії, лікарями-спеціалістами і технічними працівниками.

Голова призовної комісії, військовий комісар Дрогобицько-Бориславського ОРВК

до 01.04.2020р.
та до 01.10.2020р.

2.       

Подати на затвердження спільний графік роботи призовної комісії головам міських рад міст Трускавець, Борислав, Дрогобич та голові Дрогобицької районної державної адміністрації.

Військовий комісар Дрогобицько-Бориславського ОРВК

до 28.03.2020р.
та до 28.09.2020р.

3.       

Провести День призовника.

Військовий комісар Дрогобицько-Бориславського ОРВК

березень
2020р., та
жовтень 2020р.

4.       

Проводити засідання призовної комісії відповідно до затвердженого графіку.

Голова призовної комісії

з 01.04.2020р.                 по 30.06.2020р.
та з 01.10.2020р. по 31.12.2020р.

5.       

Відправка молодого поповнення в Збройні Сили України (згідно графіку Львівського обласного військового комісаріату).

Військовий комісар Дрогобицько-Бориславського ОРВК

з 07.04.2020р.
по 23.06.2020р.
та з 06.10.2020р. по 31.12.2020р.

6.       

Забезпечити та організувати виділення автотранспорту для доставки призовників на Львівський обласний збірний пункт.

Голова призовної комісії

Згідно
графіку відправок

7.       

Скласти звіт по результатам проведення призовів 2020 року.

Військовий комісар Дрогобицько-Бориславського ОРВК

до 04.07.2020р.
та  до 31.12.2020р.

Керуюча справами                                                                    О. Петранич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *