Рішення виконавчого комітету № 159 від 05.07.2016р. “Про укладення договору найму та відкриття особового рахунку на квартиру № 131 по вул.Стебницька, 72”

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  05  липня  2016  року              № 159

 
Про укладення договору найму та 
відкриття особового рахунку на
квартиру № 131 по вул.Стебницька, 72

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.106 Житлового кодексу УРСР, розглянувши заяву і подані документи гр.Луців Ліни Михайлівни та беручи до уваги пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

            1. Дозволити укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на  квартиру № 131 по вул.Стебницькій, 72 на ім’я Луців Ліни Михайлівни у зв’язку з смертю матері Калічак Євгенії Сидорівни, яка була основним квартиронаймачем та за згодою дочки. Квартира № 131 по вул.Стебницькій, 72 складається з трьох кімнат  житловою площею 38,2 м2 з кухнею та усіма комунальними  вигодами.   

       1.2. КП « Трускавецьжитло» укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на ім’я Луців Ліни Михайлівни на квартиру № 131 по вулиці Стебницькій, 72 склад сім’ї якої дві особи (вона, дочка).

           2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

       Міський голова                                                           А.Кульчинський

       

 

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *