Рішення виконавчого комітету № 160 від 05.07.2016р. “Про укладення договору найму та відкриття особового рахунку на квартиру № 103 по вул.Івасюка, 15”

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  05  липня  2016  року              №  160
 
Про укладення договору найму та 
відкриття особового рахунку на
квартиру № 103  по вул.Івасюка, 15

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.106 Житлового кодексу УРСР, розглянувши заяву і подані документи гр.Онисько Наталії Володимирівни та беручи до уваги пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

            1. Дозволити укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на  квартиру № 103 по вул.В.Івасюка, 15 на ім’я Онисько Наталії Володимирівни у зв’язку з смертю батька Ониська Володимира Вікторовича, який був основним квартиронаймачем. Квартира № 103 по вул.В.Івасюка, 15 складається з двох кімнат житловою площею 29,0 м2 з кухнею та усіма комунальними вигодами.   

         1.2. КП «Трускавецьжитло» укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на ім’я Онисько Наталії Володимирівни на квартиру № 103 по вул.В.Івасюка, 15 склад сім’ї якої одна особи (вона).

            2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

           Міський голова                                                        А. Кульчинський

        

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *