Рішення виконавчого комітету № 170 від 16.10.2019р. “Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 жовтня 2019 року                  № 170

Про затвердження тарифів
на послуги з централізованого
водопостачання та водовідведення

             Розглянувши звернення ТОВ «Трускавецький водоканал» щодо погодження скоригованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, керуючись Законом «Про житлово-комунальні послуги», Постановою КМУ «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово–комунальні послуги» № 869 від 01.06.2011р. (зі змінами та доповненнями), Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012р. «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово–комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад»,  п.2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити ТОВ «Трускавецький водоканал» тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у розмірі 30,44 грн. за 1м3 з ПДВ, в т.ч.: централізоване водопостачання – 24,46 грн. за 1м3 з ПДВ, централізоване водовідведення – 5,98 грн. за 1м3 з ПДВ.
  2. Дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Трускавецької міської ради.
  3. Рішення набирає чинності через 15 днів з дня оприлюднення.
  4. Вважати рішення виконавчого комітету № 31 від 21.03.2019р. таким, що втратило чинність в частині встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, з моменту набрання чинності даного рішення.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Балицького О.М.                     

Міський голова                                                                              А.Б.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *