Рішення виконавчого комітету № 233 від 26.07.2016р. “Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул.Помірецька, 6”

                            

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  26  липня  2016 року         №  233         

Про надання дозволу на
розроблення детального плану
території по вул.Помірецька,6          

 Керуючись ст.8, 19, п.3 ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 «Про затвердження Порядку  проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів  містобудівної документації на місцевому рівні» та розглянувши заяву від 31.05.2016р., виконавчий комітет міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

1.  Відмовити у розробленні «Містобудівної документації», а саме детального плану території забудови земельної ділянки на будівництво 4-х поверхового багатоквартирного житлового будинку з влаштуванням підземного автопаркінгу по вул.Помірецька, 6, у зв’язку із тим, що на засіданні сесії міської ради було прийнято рішення № 240 від 19.07.2016р. «Про визначення поверховості будівель на території  садибної забудови міста при розробці детальних планів забудови земельних ділянок», що суперечить прийняттю даного рішення.

2. Визначити Трускавецьку міську раду замовником вище вказаного детального плану території.

3. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території визначити землекористувача,  Трускавецьку міську раду та зацікавлених інвесторів.

4.Землекористувачу виконати інженерно-геодезичні вишукування території земельної ділянки необхідної для виготовлення «Містобудівної документації» в М 1:500.

5. Землекористувачу після розроблення «Містобудівної документації», для врахування громадських інтересів, звернутися до виконавчого комітету Трускавецької міської ради з клопотанням про проведення громадських слухань.

6. Погодити детальний план території з розробником генерального плану міста-курорту Трускавця — Державним підприємством “Державний інститут проектування міст «Містопроект».

            7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  О.Балицького.

 

         Міський голова                                                                  А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *