Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 234 від 26.07.2016р. “Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул.Стебницька”

                            

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  26  липня  2016 року            №   234         

Про надання дозволу на
розроблення детального
плану території по вул.Стебницька          

 Керуючись ст.8, 19, п.3 ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 «Про затвердження Порядку  проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів  містобудівної документації на місцевому рівні» та розглянувши заяву ДП «Вічність»  від 29.06.2016р., виконавчий комітет міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

1.  Дозволити розроблення «Містобудівної документації», а саме детального плану території забудови земельної ділянки з метою реалізації її на земельних торгах по вул.Стебницька, згідно схем-плану (додаток №1).

2. Визначити Трускавецьку міську раду замовником вище вказаного детального плану території.

3. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території визначити землекористувача,  Трускавецьку міську раду та зацікавлених інвесторів.

4.Землекористувачу виконати інженерно-геодезичні вишукування території земельної ділянки необхідної для виготовлення «Містобудівної документації» в М 1:500.

5. Землекористувачу після розроблення «Містобудівної документації», для врахування громадських інтересів, звернутися до виконавчого комітету Трускавецької міської ради з клопотанням про проведення громадських слухань.

            6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  О.Балицького.

Міський голова                                                               А.Кульчинський

          Додаток – схема.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *