Рішення виконавчого комітету № 232 від 26.07.2016р. “Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул.П.Сагайдачного, 2”

                            

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 26  липня  2016 року         №  232       

Про надання дозволу на розроблення
детального плану території по
вул.П.Сагайдачного,2          

 Керуючись ст.8, 19, п.3 ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 «Про затвердження Порядку  проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів  містобудівної документації на місцевому рівні» та розглянувши звернення ТзОВ «Терен-Дизайнсервіс» № 2/5 від 05.05.2016р., виконавчий комітет міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

1.  Дозволити розроблення «Містобудівної документації», а саме детального плану території забудови земельної ділянки по зміні виду цільового призначення земельної ділянки, що знаходиться у постійному користуванні ТзОВ «Терен-Дизайнсервіс» «з земель промисловості» на «будівництво і обслуговування багатоквартирних житлових будинків» по вул.П.Сагайдачного,2.

2. Визначити Трускавецьку міську раду замовником вище вказаного детального плану території.

3. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території визначити землекористувача,  Трускавецьку міську раду та зацікавлених інвесторів.

4.Землекористувачу виконати інженерно-геодезичні вишукування території земельної ділянки необхідної для виготовлення «Містобудівної документації» в М 1:500.

5. Землекористувачу після розроблення «Містобудівної документації», для врахування громадських інтересів, звернутися до виконавчого комітету Трускавецької міської ради з клопотанням про проведення громадських слухань.

6. Погодити детальний план території з розробником генерального плану міста-курорту Трускавця — Державним підприємством «Державний інститут проектування міст «Містопроект».

            7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  О.Балицького.

Міський голова                                                               А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *