Шануймо наше спільне майно!

Комунальна власність громади – це наше спільне майно: моє, твоє, наше. І від кожного з нас залежить наскільки в рідному місті, у рідній громаді є чисто, комфортно, затишно.

Нещодавно у Трускавці почали встановлювати нові зупинки громадського транспорту. Робиться це на прохання мешканців і за кошти міського бюджету, тобто за наші з вами кошти, кошти платників податків. Бо була необхідність створити комфортні умови для тих людей, котрі очікують на автобус. Дощі, сніги, вітер, спека – все це некомфортні явища, якщо ти не стоїш під критою зупинкою, не перебуваєш під захистом.

Станом на цей момент у місті вже встановлено 5 нових автобусних зупинок, до кінця року їх має бути 10.

Але інспектори з благоустрою помітили погану тенденцію – на нових прозорих зупинках недобросовісні люди почали ліпити зовнішню рекламу. Так як ліплять її на старих зупинках, на опорах вуличного освітлення, на деревах, парканах, дверях наших під`їздів. Спрацьовує «теорія розбитих вікон»: коли появляється одна реклама, біля неї зразу ліплять дві-три-чотири інші. Так бути не повинно і так не буде!

Інспектори з питань благоустрою встановлюють осіб, які засмічують наше місто, роблять попередження, а у випадку відсутності реакції – притягують до відповідальності.

Звертаємося до всіх свідомих мешканців Трускавецької громади та гостей, до ВПО і відпочивальників. Не будьте байдужими, якщо бачите, що хтось ліпить клеєм чи скотчем оголошення на деревах, автобусних зупинках, під`їздах будинків та в інших невстановлених місцях. Наше місто – це наш спільний дім, тож не дозволяйте, щоб хтось поводив себе у ньому як шкідник.

Якщо людина не хоче прислухатися до здорового глузду і вчиняє агресивні дії, то викликайте поліцію. Винуватці порушення громадського ладу та засмічувачі територій повинні бути покарані.

Перейти до вмісту