Рішення виконавчого комітету № 249 від 26.12.2017р. “Про утворення комісії з надання житлових субсидій, пільг, допомог малозабезпеченим сім’ям та з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  26  грудня  2017  року         №  249 


Про утворення комісії з надання житлових 
субсидій, пільг, допомог малозабезпеченим сім’ям
та з питань призначення (відновлення) соціальних
виплат внутрішньо переміщеним особам.

       На виконання постанови Кабінету Міністрів від 21.10.1995р. №848 «Про спрощення Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», від 24.02.2003р. №250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги малозабезпеченим сім’ям», від 29.01.2003р. № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», від 8 червня 2016 року №365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Утворити комісію з надання житлових субсидій, пільг, допомог малозабезпеченим сім’ям та з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам  згідно додатку № 1.
  1. Затвердити Положення про роботу комісії з надання житлових  субсидій, пільг, допомог малозабезпеченим сім’ям та з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам  згідно додатку № 2.
  1. Визнати рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №150 від 02.07.2015 року «Про утворення комісії з надання житлових субсидій, пільг та допомог малозабезпеченим сім’ям» таким, що втратило чинність
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Н.Пономаренко.                                    

       Міський голова                                                                А.Кульчинський

             Додатки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *