Рішення виконавчого комітету № 281 від 29.09.2016р. “Про затвердження субвенції з обласного бюджету на реалізацію обласної Програми «Електронна Львівщина» у 2016 році”

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 29  вересня  2016року       281                                                                    

Про затвердження субвенції з обласного бюджету на реалізацію обласної Програми «Електронна Львівщина» у 2016 році

            Відповідно до ст.23 Бюджетного кодексу України, на підставі розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  від 05.09.2016 року № 650/0/5-16 «Про виділення субвенції» виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В:

            1. Збільшити обсяг доходів і видатків загального фонду бюджету м.Трускавця за рахунок субвенції з обласного бюджету в сумі 15122,00 (п’ятнадцять тисяч сто двадцять дві гривні) в тому числі: на СМС-інформування суб’єктів звернення про можливість отримання результату звернення за адміністративною послугою до ЦНАП – 3200,00грн, на послуги з технічного обслуговування програмного забезпечення веб-порталу системи «Галерея послуг» в територіальних підрозділах – 6286,00грн, на послуги з адміністрування, модифікації та оптимізації механізму доступу до бази даних «електронний кабінет» системи «Галерея послуг» – 5636,00грн.

            2. Головним розпорядником коштів субвенції визначити виконавчий комітет Трускавецької міської ради.

            3. Фінансовому управлінню міської ради (М.Федоричак) внести відповідні зміни у показники бюджету м.Трускавця на 2016 рік.

          4. Директору центру надання адміністративних послуг (Г.Дорошенко) забезпечити цільове та в повному обсязі використання коштів субвенції.

Міський голова                                                           А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *