Учасники бойових дій можуть пройти курси для зміни професії або ж отримати нову кваліфікацію

Йдеться про учасників бойових дій російсько-української війни та членів їхніх сімей. Вони зможуть пройти курси з англійської мови, водіння, IT тощо. Послуги з професійного навчання надаються одноразово в порядку черговості.

Скористатися послугами можуть:

– учасники бойових дій російсько-української війни та члени їх сімей;

– учасники Революції Гідності та члени їх сімей;

– особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їх сімей;

– члени сімей загиблих (померлих) Захисників/Захисниць України.

– військовослужбовці силових структур (ЗСУ, НГУ, МВС та інші) на чсс дії військового стану та три місяці після його завершення.

Щоб отримати послуги з професійної адаптації потрібно звернутися до органу соціального захисту населення за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою в паперовій або електронній формі.

Для цього необхідно мати заяву встановленої форми та копії таких документів:

1. копія (сканкопія/фотокопія) індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок війни);

2. копія (сканкопія/фотокопія) посвідчення (засвідчена підписом особи), що підтверджує наявність одного із статусів/або копія документа, що підтверджує належність до категорії осіб;

3. копія (сканкопія/фотокопія) свідоцтва про шлюб, для дітей — свідоцтва про народження (для членів сімей осіб, які звільняються або звільнені з військової служби з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та членів сімей осіб.

Захід реалізується відповідно до Постанови КМУ від 21 червня 2017 року № 432.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту