Матерів загиблих військових Трускавецької громади привітали з прийдешнім святом

У другу неділю травня ми відзначатимемо День матері. 14 травня кожна мама чи бабуся чутиме на свою адресу привітання й побажання. У Трускавецькій громаді, напередодні свята найщиріші слова подяки були адресовані матерям загиблих військовослужбовців, зокрема учасників АТО. Разом із Подяками від громади, які були розіслані матусям, Управління праці та соціального захисту населення, керуючись Розпорядженням міського голови Трускавця Андрія Кульчинського, виплатило їм матеріальні допомоги у розмірі 2000 грн. Цю акцію міська рада запровадила для підтримки жінок особливої долі, яких у нашій громаді зараз 19.

Від імені всієї Трускавецької громади висловлюємо усім мамам, які втратили своїх синів у цій війні нашу найглибшу повагу та вітаємо з Днем Матері!

Дякуємо Вам за те, що народили і виростили справжніх героїв. Ваші сини, не озираючись назад, усвідомлюючи наслідки для свого здоров’я і життя, пішли захищати нашу країну, нашу область і наше місто. Ми дякуємо Вам за те, що виховали їх добрими та достойними людьми, щирими патріотами, мужніми воїнами та справжніми чоловіками, які з честю виконали свій громадянський обов’язок.

Ви втратили сина, але стали матерями для всіх нас. І це не просто слова. Постараємося жити і працювати так, щоб жертва хлопців, котрі загинули за Україну, не була марною. Постараємося разом збудувати таку Україну, про яку мріяли Ваші сини і про яку мріємо всі ми – сильну, справедливу, де немає місця беззаконню, корупції та свавіллю.

Знаємо, що ніхто і ніщо не замінить сина. Та, попри біль і сум залишаються віра й надія, що вони зараз дивляться на всіх нас з висоти Небес. Повірте, що їм хотілося б і хочеться, щоб їхні мами, частіше посміхалася і були щасливими.

Перейти до вмісту