Рішення виконавчого комітету № 284 від 28.12.2018р. “Про визначення прибирання внутрішньо-квартальних проїздів та прилеглих територій до багатоквартирних житлових будинків”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 грудня 2018 року                       № 284  

Про визначення прибирання
внутрішньо-квартальних проїздів
та прилеглих територій до
багатоквартирних житлових будинків

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів », на виконання Правил благоустрою міста Трускавець, затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014 року, з метою визначення прилеглих територій для прибирання внутрішньо квартальних проїздів та багатоквартиних житлових будинків, що знаходяться на балансах об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та перебувають в управлінні КП «Трускавецьтепло» та ТзОВ «Управитель будинку по наданню житлово-комунальних послуг «Тепле житло» з метою належного обслуговування населення та санітарного очищення міста, виконавчий комітет 

В И Р І Ш И В :

  1. Встановити території для прибирання багатоквартирних житлових будинків у відповідності до схем (додаток 1).
  2. Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради збільшити території для зимового прибирання до внутрішньо-квартальних проїздів житлових мікрорайонів міста для КП «Парк Курортний» у відповідності до схем (додаток №2).
  3. Визначені по графічних матеріалах прибудинкові території, не є підставою для оформлення права користування для обслуговування багатоквартирних житлових будинків.
  4. Території спортивних та дитячих майданчиків підлягають спільному використанню всіма мешканцями міста Трускавця.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Балицького О.М.

               Міський голова                                                                                             А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *