Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 326 від 24.11.2016р. “Про впорядкування телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання, які прокладені на опорах вуличного освітлення, що перебувають у комунальній власності територіаль …”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  24  листопада  2016 року              №  326

Про впорядкування телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання, які прокладені на опорах вуличного освітлення, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Трускавець

Відповідно до п.п.1 п.«а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою покращення естетичної привабливості міста-курорту, впорядкування розміщення телекомунікаційних мереж на опорах вуличного освітлення, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста, забезпечення надійної роботи електричних мереж та створення належних умов їх експлуатації, запобігання руйнуванню опор вуличного освітлення при спорудженні та експлуатації телекомунікаційних мереж, запобігання неконтрольованому доступу до опор вуличного освітлення, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста, виконком  міської ради

В И Р І Ш И В :

         1. Зобов’язати установи, підприємства та організації, які здійснили розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання на опорах вуличного освітлення, що перебувають у власності територіальної громади міста :
    – надати управлінню ЖКГіБ план схеми магістральних мереж, які прокладені на опорах вуличного освітлення. Термін: до 15.12.2016р.
    –  провести демонтаж мереж з опор вуличного освітлення, що встановленні без погодження Виконавчого комітету Трускавецької  міської ради. Термін: до 31.03.2017р.
   –  здійснити прокладання мереж підземними лініями у відповідності до державних будівельних норм.

         2. Заборонити здійснення прокладання телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання  на опорах вуличного освітлення, що перебувають у власності територіальної громади міста  без відповідного погодження Виконавчого комітету Трускавецької міської ради.

        3. З 01.04.2017р. Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради  спільно з організацією, що проводить технічне обслуговування вуличного освітлення провести демонтаж наявних  телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання, що прокладені на опорах вуличного освітлення, без відповідного дозволу Виконавчого комітету Трускавецької ради, із відшкодуванням витрат за рахунок власників даних  телекомунікаційних  мереж.

        4. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Трускавецької міської ради висвітлити вимоги даного рішення  в засобах масової інформації.

        5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.           

                                    Міський голова                                                                               А. Кульчинський             

Залишити відповідь

Перейти до вмісту