ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я
Від 28 січня 2016 року № 40
Про закріплення, проведення благоустрою
та обслуговування прилеглої території до
земельної ділянки по вул.Карпатська, 2
Керуючись ч.а п.7 ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.4.1 розд.IV “Правил благоустрою м.Трускавця” затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., розглянувши клопотання ТзОВ “Готельно-курортний комплекс “Карпати” №01 від 05.01.2016р., виконком міської ради
В И Р І Ш И В :
1. Закріпити для влаштування гостьової автостоянки ТзОВ “Готельно-курортному комплексу “Карпати” та проведення благоустрою, прибирання і належного утримання прилеглу територію до земельної ділянки по вул.Карпатська,2, згідно схем-плану, що додається (додаток №1).
2. Зобов”язати ТзОВ “Готельно-курортний комплекс “Карпати” провести роботи по благоустрою прилеглої закріпленої території у відповідності до погодженого плану благоустрою.
3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання закріплених за ним території у відповідності до Закону.
4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання закріплених територій здійснювати у відповідності пп.10. п.7.4 розд.VII затверджених Трускавецькою міською радою “Правил благоустрою”.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.
Міський голова А.Кульчинський