Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 40 від 28.01.2016р

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  28  січня  2016 року         № 40

                 

Про закріплення, проведення благоустрою

та обслуговування прилеглої території до

земельної ділянки по вул.Карпатська, 2

           

Керуючись ч.а п.7 ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.4.1 розд.IV “Правил благоустрою м.Трускавця” затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., розглянувши клопотання ТзОВ “Готельно-курортний комплекс “Карпати” №01 від 05.01.2016р., виконком міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

1. Закріпити для влаштування гостьової автостоянки ТзОВ “Готельно-курортному комплексу “Карпати” та проведення благоустрою, прибирання і належного утримання прилеглу територію до земельної ділянки по вул.Карпатська,2, згідно схем-плану, що додається (додаток №1).

            2. Зобов”язати ТзОВ “Готельно-курортний комплекс “Карпати” провести роботи по благоустрою прилеглої закріпленої території у відповідності до погодженого плану благоустрою.

3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання закріплених за ним території у відповідності до Закону.

4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання закріплених територій здійснювати у відповідності пп.10. п.7.4 розд.VII затверджених Трускавецькою міською радою “Правил благоустрою”.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови   О.Балицького.

 

              Міський голова                                                              А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту