Рішення виконавчого комітету № 94 від 13.04.2016р. “Про зарахування на квартирний облік гр.Шіхта Ігоря Васильовича”

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  13  квітня  2016 року                  № 94

 

Про  зарахування на квартирний облік
гр. Шіхта Ігоря Васильовича


      Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Житловим кодексом УРСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантій  їх соціального захисту», розглянувши заяву Шіхта Ігоря Васильовича, батька загиблого військовослужбовця – Шіхта Андрія Ігоровича, та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях, виконком  міської ради

В И Р І Ш И В :

 

            1. Зарахувати на квартирний облік Шіхта Ігоря  Васильовича, складом сімї одна особа, батька загиблого військовослужбовця, старшого лейтенанта Шіхта Андрія Ігоровича, який брав  участь в антитерористичній операції.  

        Шіхт І.В. проживає у м.Трускавці по вул.В.Івасюка, 17 квартира 69, яка складається з однієї кімнати, житловою площею -22,0м2 в якій проживає три особи, дві сім’ї. Власного житла немає. Потребує покращення житлових умов у зв’язку з проживанням в одній кімнаті дві сім’ї, відповідно до п.п.7 п.13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР.

            1.1. Включити в списки позачергового надання жилих приміщень Шіхта Ігоря Васильовича відповідно до п.15 ст. 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій  їх соціального захисту».

           Міський голова                                                         А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *