Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Міський голова
Розпорядження

281-р. Від 21.09.2020 “Про проведення оповіщення військовозобов’язаних офіцерів запасу”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 21.09. 2020 року                                 № 281 – р

Про проведення оповіщення

військовозобовязаних офіцерів запасу

            На виконання Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» керуючись                       п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 47 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 921 від 07.12.2016, розпорядженням військового комісара Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату № 3/2642 від 18.09.2020 року з метою забезпечення оповіщення офіцерів запасу для оформлення військово-облікових документів, проходження медичного огляду, відбору на військову службу осіб офіцерського складу та їх виклику до Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату, а також для розшуку:

  1. Відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Трускавецької міської ради:

1.1. Здійснити оповіщення військовозобов’язаних офіцерів запасу, згідно повісток – 50 шт. про їх виклик до Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату для оформлення військово-облікових документів, проходження медичного огляду та забезпечення їх прибуття до Дрогобицько – Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату на «28» вересня 2020 року о 10.00 год. за адресою:             м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25.

1.2. Військовозобов’язаним при прибутті на військкомат з собою мати паспорт громадянина України, військовий квиток/тимчасове посвідчення та копії документів (індивідуально): паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про одруження/розлучення, свідоцтво про народження дітей, диплом про освіту, додаток до диплому.

1.2. За результатами оповіщення підготувати повідомлення та проінформувати Дрогобицько – Бориславський ОРВК в термін до 29.09.2020 року.

1.3. Підготувати звернення в Трускавецьке ВП Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області щодо військовозобов’язаних, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                               А. Кульчинський

 

 

Перейти до вмісту