УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від   19  лютого  2016 р. № 79

 

 

Про забезпечення спільного мобілізаційного тренування

 

 

            Відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Плану підготовки військових комісаріатів Львівської області на 2016 рік, керуючись вказівкою Львівського обласного військового комісаріату від 29.01.2016 року № 70-дск з метою проведення спільного мобілізаційного тренування з Дрогобицько-Бориславським об’єднаним районним військовим комісаріатом на тему «Управління під час проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Львівської області»:

           

1. Спільно з Дрогобицько-Бориславським ОРВК провести у період з 23 по 24 лютого 2016 року спільне мобілізаційне тренування (навчання).

2. Розгорнути дільницю оповіщення відповідно до сигналу про початок навчань.

3. В ході тренувань відпрацювати питання з управління та взаємодії підприємств, установ та організацій міста із особовим складом Дрогобицько – Бориславського ОРВК.

4. Для організації та взаємодії між виконкомом Трускавецької міської ради та Дрогобицько-Бориславським ОРВК направити завідувача відділом з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи міської ради Ю. Соляна в розпорядження військового комісара.

5.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                         (підпис)                      А.Кульчинський

 

Перейти до вмісту