Жук Роман Володимирович

Позивний «Аркан».

12.03.1992 – 21.01.2023

Народився в м. Трускавець.

Солдат, стрілець-санітар 3-ї окремої штурмової бригади у в/ч А 4638. 

Загинув поблизу міста Бахмут Донецької області під час артилерійського обстрілу, отримавши багато осколкових поранень, під час евакуації він загинув, один із осколків потрапив у серце.


Роман Жук народився та жив у Трускавці. Тут навчався у середній загальноосвітній школі №3 . З 2007 по 2011 рік навчався у Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі, отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Обробка матеріалів на верстатах  і автоматичних лініях» і здобув кваліфікацію “технік-технолог”.

З 2011 по 2016 рік навчався у Рівненському державному гуманітарному університеті, на спеціальності “народна хореографія”, отримав ступінь магістра за спеціальністю “хореографія”, здобув кваліфікацію балетмейстера, викладача хореографічних дисциплін.

Із 2011 по 2014 рік навчався на заочній формі навчання  у НУ «Львівська політехніка», отримав диплом бакалавра з відзнакою за напрямком «Машинобудування».

На захист Батьківщини став 12.09.2022.

Роман Жук не був одружений, у Трускавці залишились батьки та брат.

Ми втратили людину з великим і щирим серце, талановитого, цілеспрямованого і відданого своїй Батьківщині, життєлюб, ентузіаст, неймовірна і наповнена людина.

“Ти був другом, порадником та людиною, яку ти хочеш бачити та ділитись з нею всім. Вчив нас сміливості , щирості, турботливості про інших. Ти взірець добрих вчинків. Ти любив життя понад усе, ти радів кожним новим пригодам, йшов завжди тільки вперед, не озираючись, без страху”, – діляться спогадами про Романа його рідні.

Людина неймовірного позитиву і харизми, скромності і людяності, а посмішка – це була завше твоя візитна картка. Роман дарував людям тепло і поміч, і завше простягав руку помочі.

Ти Ангел наш тепер навіки,

Ти з нами у серцях будеш.

І кажуть нам, що час – то ліки.

Та болю нашого нічим не забереш.

 

Ти символ нашого народу,

Ти приклад нам на все життя.

Як любиш Неньку – борони її свободу.

Коли й ціною власного життя.

 

Ти посміхався завжди щиро,

Ти мав завжди такий запал в душі.

Мені вселяв ти завжди віру,

Якщо щось хочеш – дій мерщій.

 

Танцюй тепер, Романчику, між зір,

Оберігай сім’ю від всього злого.

Спостерігай, Жучок, за нами з гір,

Ти в небесах й в серцях тепер в лиці Святого.

@Іванко Н.      Жуку Романові

Нагороджений орденом “За мужність” 3-го ступеня, посмертно.

Вічна пам`ять Роману Жуку та всім воїнам-Героям, котрі віддали життя за Україну…

Поділитись:
📅 24.07.2026
⛅ +15°C
Доступність