На Львівщині триває процес відбору кандидатів на посади помічників ветеранів

Львівщина, яка стала однією з чотирьох областей України, де в режимі пілотного проєкту Мінветеранів відпрацьовуватиметься механізм сервісної послуги з індивідуального супроводу в межах системи переходу наших Захисників та Захисниць з військової служби до цивільного життя, готується до організації роботи помічників ветеранів.

У Міністерстві у справах ветеранів України повідомили, що відповідні сервісні офіси вже запрацюють на початку осені.

«Тим часом, етап конкурсного відбору бажаючих долучитися до цього експерименту триватиме й надалі. Натепер вже зареєстровано 325 кандидатів на посади помічника ветерана, які, в разі успішного зарахування в «пілот», пройдуть навчання у Центрах ветеранського розвитку, а потім розпочнуть роботу за призначенням. Нагадуємо, що загалом заплановано залучити до проєкту 400 таких фахівців», — поінформували у Мінветеранів.

Загалом цей проєкт розраховано на найближчі півроку. Кандидати на посаду помічника ветерана, якщо вони бажають долучитися до проєкту і відчувають в собі потенціал соціально активної й небайдужої особистості, ще мають час, аби подати заяву в електронній формі на участь у конкурсі винятково через інформаційний портал Е-ветеран.

Докладніше про умови участі у проєкті та загалом його мету можна довідатися за посиланням https://mva.gov.ua/ua/pomichnik-veterana/opis-proyektu

Також у форматі листування працює електронна пошта інформаційної підтримки цієї ініціативи: [email protected]

Перейти до вмісту